Slovensko.

Slovensko

Dodání zboží na Slovensko - slovenské ceny (pro obchodní partnery na IČ) 

Pro obchodníky, kteří se registrují na IČ a po dodání kopie Živnostenského listu nebo Výpisu z OR a dodání kopie dokladu DIČ jsou možné dodávky bez DPH (odeslání je dohodnutým přepravcem). Faktura a platba předem je v €.  Objednávky od registrovaných na IČ v částce nad 3025 Kč (2500 Kč bez DPH) - viz tvorba objednávky - ekvivalent v €, jsou zasílány dohodnutým přepravcem se slevou nebo bez účtování poštovného.

Dodání zboží na Slovensko - slovenské ceny (pro konečné zákazníky) 

Pro běžné dodání zboží z e-shopu www.aaahracky.com využíváme služeb PPL, Zásilkovny a Slovenské pošty (pošta s podáním na Zásilkovně v ČR), platbu předem v EUR bankovním převodem na slovenský účet u FIO banky (v € pouze pro bezhotovostní převod, internetbanking, nikoliv vklad na přepážce), tedy vše za slovenské poplatky. Doklad v EUR vystavujeme co nejdříve po objednání zboží a zasíláme jej e-mailem k provedení bezhotovostního převodu na účet 2300238482/8330, IBAN: SK71 8330 0000 0023 0023 8482, SWIFT: FIOZSKBAXXX, platba a bankovní poplatky jsou v rámci Slovenska (neplatí pro vklad na přepážce banky). Platba je připsána na náš účet cca během 1-2 dnů. Zásilka je předána přepravci obratem - ale až po připsání částky na bankovní účet.

Upozornění: Jiný způsob platby a dopravy než výběr " SK Slovensko" nelze použít a objednávka bude stornována, neboť tento výběr nelze v systému výdeje zboží dodatečně změnit z důvodu změny konečné ceny!

 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Tak neváhejte a přihlaste se k odběru novinek