MZ Model 1:24 Lamborghini Reventón (grey) - code MZ Model 26024, modely aut

Kovové modely aut, měřítko 1:24 Lamborghini Reventón convertible (grey) - code MZ Model 26025.
Nevhodné pro děti do 14 let.

No ratings. Art.No.: MZ 26024 - 1 grey EAN 6873192602413
Manufacturer: MZ ModelMZ Model
Availability: Ready for shipping
11,54 € (net)
13,96 € (gross)
(13,96 € (gross)/ks)
 
compare Please login to access Wish List.

MZ Model 1:24 Lamborghini Reventón (grey) - code MZ Model 26024, modely autModel auta v měřítku 1:24 vyrobený z kovových a plastových dílů.
Baleno v papírové krabičce s fóliovým průhledem.
Auto je na plastovém podstavci s popisem typu, opatřené plastovým rámkem pro stohování modelů nad sebe.
Výklopné dveře, otevírací víko motoru a natáčecí kola.
Délka modelu cca 19 cm.

Kovové modely aut, kovové modely motocyklů a kovové modely zemědělské techniky jsou kvalitní zmenšeninou skutečných produktů, které většinou známe z běžného života a věrně se je snaží napodobit i jako výstavní modely nebo jako hračky, které se vejdou do bytu.

Mezi známé výrobce kovových modelů aut se přidávají i noví výrobci hračkových modelů autíček a nyní to je firma Shantou MZ Model Co.

Všichni výrobci Die Cast Metal models - kovové pod tlakem lité modely, se vyznačují tím, že se snaží zachytit co nejvěrněji jednotlivé detaily skutečných aut ve zmenšeném měřítku. Kovové modely aut v měřítku 1:24 již velmi věrně zachycují zmenšení proporcí a někdy se řadí více k modelům, někdy zase směřují spíše do oboru hraček. Jedno ovšem kovové modely mají společné - vyžadují opatrné zacházení a žádnou hrubou sílu. Takže jsou sice vhodné jako hračka pro starší děti, ale v žádném případě nejsou pro hrubé zacházení jako klasická hračka.

Kovové modely aut se svou délkou kolem 20 cm mohou velmi dobře posloužit také k vystavení a to buď pro méně náročné sběratele, nebo jen tak na stůl do kanceláře nebo doma do pokoje.
Většina výrobců kovových modelů aut, modelů motocyklů nebo modelů zemědělské techniky se snaží udělat na modelu nebo hračce také nějaké funkční díly - otevírací dvěře, otevírací kapoty, natáčecí kolečka apod. Věrnost těchto modelů nebo hraček také zvyšuje použití laků, které mají shodný barevný odstín jako skutečné auta, motocykly, traktory atd.

Velká část těchto kovových modelů je pořizována jako dárky starším dětem, ženy je pořizují svým partnerům, nebo končí ve sběratelských sbírkách.
Specification
Weight 2 kg
Scale Scale selection of models 1 : 24
Not suitable for children up to 14 let
Material kov + plast
Product size approx 19 cm
Product identification sběratelský model
Model k vystavení
Packaging size approx 29 x 16 x 12 cm
Recommended age from 14 let
Accessories and related
Zdravá výživa - balík můžete doplnit pohankovými výrobky z kateg. Pohankový mlýn Šmajstrla Zdravá výživa - balík můžete doplnit pohankovými výrobky z kateg. Pohankový mlýn Šmajstrla Art.No.: PMS 999 We recommend
Pohankové výrobky z mechanicky loupané pohanky.
Pohanka je přirozeně bezlepková potravina.
Země původu - Česká republika.
V našem e-shopu jsme se rozhodli prodávat výrobky z pohanky z jednoho prostého důvodu - Vámi objednané zboží neskladujeme
0,00 € (gross)
0,00 € (net)
more Info
Write Product Review
No review available for this item.
 
YOU WANT TO KNOW ABOUT NEWS AND EVENTS FIRST?
So go ahead and sign up for our newsletter